Hydrosanit Krzysztof Kozioł

Hydrosanit
Krzysztof Kozioł

11 Listopada 53
38-300 Gorlice

tel. 664-232-193

O nas

Firma Hydrosanit jest doświadczonym wykonawcą kompletnych instalacji w budynkach mieszkalnych i niemieszkalnych. Z uwagi na naszą lokalizację w Gorlicach prowadzimy większość prac na terenie Małopolski i Podkarpacia. W razie potrzeby prowadzimy jednak prace na terenie całego kraju dzięki posiadaniu wykwalifikowanej kadry z wymaganymi uprawnieniami technicznymi.

Nasze doświadczenie pozwala nam na udzielanie kompleksowego wsparcia przy realizacji inwestycji – począwszy od doboru rozwiązania, po sprzedaż, dostawę, montaż, uruchomienie oraz konserwację i serwis. Naszym Klientom możemy zapewnić stałą obsługę serwisową, zarówno gwarancyjną, jak i pogwarancyjną.

Najczęściej realizowane prace dotyczą takich urządzeń i systemów, jak m.in.:

  • instalacje centralnego ogrzewania: grzejnikowe oraz podłogowe,
  • instalacja kotłów i budowa kotłowni,
  • pompy ciepła,
  • instalacje fotowoltaiczne oraz solarne termiczne,
  • instalacje wentylacyjne i klimatyzacyjne,
  • instalacje gazowe oraz wodne i kanalizacyjne.

Firma Hydrosanit Krzysztof Kozioł Gorlice posiada status Autoryzowanego Instalatora firmy Vaillant będącej renomowanym producentem kompletnych systemów grzewczo-wentylacyjnych. Dzięki temu możemy wyposażyć obiekt w dopasowane do potrzeb kompleksowe rozwiązanie. Celem jest zapewnienie komfortu cieplnego w sezonie zimowym i letnim przy jak najniższych kosztach eksploatacji.